Фільтрувати
Виробники / Бренди
Потужність, Вт
Продуктивність, max м3/год
Напір, мах м
Об'єм, л
Площа, м²
Струм max, А
Ціна
грн грн
Застосування
Фільтр

Сепаратори жиру

Жировловлювачі від виробника оптом і в роздріб

Жировловлювач (або сепаратор жиру) використовується для очищення стічних вод з-під мийки або посудомийної машини від жирових фракцій і твердих нерозчинних речовин. Побутові жироуловлювачі незамінні для невеликих кафе, ресторанів і обробних цехів супермаркетів. Їх можна встановлювати також в заміських будинках і котеджах. Жироуловлювач - запорука чистоти каналізаційних труб. Якщо Ви використовуєте каналізаційну станцію то підключений перед нею жировловлювач ефективно запобігає її передчасному засміченню

Для спрощення обслуговування і додаткової фільтрації деякі моделі оснащені фільтр-пакетами

Арматура представляє сепаратори жиру українського виробництва серій СЖ побутового призначення та СЖК для промисловості, які поставляються в комплектації з технічним паспортом і необхідною дозвільною документацією.

Сепаратори жиру від виробника

Відмінності побутових і промислових жироуловлювачів 

Сепаратор жиру промислового призначення за принципом роботи нічим не відрізняється від побутового варіанту. Різниця тільки в обсязі і формі. Побутові сепаратори жиру зазвичай прямокутної форми, так їх зручніше встановлювати в простір під мийкою. Промислові жироуловлювачі встановлюються в колодязі зовні приміщень і тому випускаються в формі циліндра. Обсяг жироловки залежить від обсягу стічних вод, що спускаються.

Навіщо в сепараторі жиру фільтр-пакет?

Побутові жироуловлювачі оснащуються знімними фільтр-пакетами для зручності обслуговування. Жир, що накопичився, збирається в фільтр-пакет і викидається вже в «упаковці». Але це дуже індивідуально. Багато хто віддає перевагу проводити очистку механічно - за допомогою лопатки.

Для чого потрібен жироуловлювач?

Сепаратор жиру захищає зливні труби від засмічення - Ви економите на прочищення та ремонті трубопроводу, а до того ж дбаєте про екологію. Якщо поставити жироуловлювач перед каналізаційної установкою, він захистить від відкладень твердого жиру і її, продовжуючи термін експлуатації, зменшуючи навантаження і знос. Такий ось універсальний солдат!

ᐉ Сепаратори жиру від «Арматура»