Фільтрувати
Ціна
грн грн
Виробник
Потужність, Вт
Продуктивність, max м3/год
Напір, мах м
Об'єм, л
Температура, °С
Напруга живлення, В
Діаметр
Вид
Площа, м²
Кількість відводів
Струм max, А
Переріз, мм²
Діаметр твердих часток
Модель насоса
Тип запчастини
Фільтр

Автоматика для насосів, Реле тиску зі шкалою, Поплавкові вимикачі

Автоматика для насоса, Реле тиску зі шкалою, Поплавкові вимикачі

Автоматика для насосів - це не щось з області високих технологій, як уявляють собі деякі. На нашу думку, кожен насос для нормальної роботи повинен бути забезпечений автоматикою. Коштує вона, в порівнянні з насосом, копійки, а користь приносить на сотні і тисячі гривень.

Проведемо простий тест необхідності автоматики:

Що Ви обираєте: вручну включати та вимикати насос, коли з'являється потреба в воді або хочете, щоб він працював автоматично, без участі людини? Якщо вибираєте друге - вам потрібна автоматика для насоса.

Автоматика буває простою і дешевою, як, наприклад, найпростіше механічне реле тиску, або дорожче - як настроюються електронні реле з захистом від роботи без води. При виборі найкраще проконсультуватися з фахівцем магазину «Арматура» або придбати насосну станцію, укомплектовану всім необхідним автоматикою для роботи насоса.

За допомогою механічних та електронних пристроїв можна захистити насос від сухого ходу (тобто від роботи без води), від перевантаження і перегріву двигуна, від частий включень і виключень насоса. Автоматикою для насоса комплектуються сьогодні повсюдно не тільки дорогі насосні системи, але навіть прості і дешеві насоси .

ᐉ Автоматика для насосів, Реле тиску зі шкалою, Поплавкові вимикачі від «Арматура»