Фільтрувати
Виробники / Бренди
Потужність, Вт
Продуктивність, max м3/год
Напір, мах м
Об'єм, л
Площа, м²
Струм max, А
Ціна
грн грн
Застосування
Монтажне виконання
Модель насоса
Фільтр

Каналізаційні установки Сололифт

Каналізаційні установки СОЛОЛІФТ (Sololift) і Сололіфт2 (Sololift2)

Сололіфт це автоматична насосна станція, сфера застосування якої домашня каналізація. Всі подібні насоси прийнято називати сололіфтами, хоча справжній сололіфт – лише Sololift2 Grundfos від датської компанії Grundfos. Використовують такий каналізаційний насос для підвалу або в будь-яких інших місцях, де каналізаційний колектор розташований вище місця зливу. Існують п'ять моделей сололіфту, що відрізняються конструктивно та за призначенням.

Перші три моделі Sololift2 WC-1, Sololift2 WC-3, Sololift2 CWC-3 можна використовувати як подрібнювач для туалету. Сололіфт для унітазу з подрібнювачем монтується безпосередньо за унітазом. Відрізняються моделі кількістю додаткових підключень від умивальника та душу, крім унітазу. Sololift2 CWC-3 також підходить для прихованого монтажу в стіну.

Grundfos Sololift2 C-3 підійде для кухні, як насос під раковину, сололіфт для пральної машини. Він не має подрібнювача, але може перекачувати брудну гарячу воду температурою до 90 градусів.

Grundfos Sololift2 D-2 дренажний насос міні. Відмінна перевага Сололіфт Д-2 маленькі розміри. З такими розмірами дренажний насос поміститься під раковину, а також підійде для душу. 

ᐉ Каналізаційні установки Сололифт від «Арматура»