Фільтрувати
Виробники / Бренди
Потужність, Вт
Продуктивність, max м3/год
Напір, мах м
Об'єм, л
Напруга живлення, В
Площа, м²
Струм max, А
Ціна
грн грн
Фільтр

Бензинові генератори та мініелектростанції

Бензинові генератори від виробника

Міні-електростанції, Бензинові генератори, Газові генератори, Дизелі

Бензогенератор - необхідна річ у господарстві на сьогоднішній день. В умовах нестабільної обстановки, аварійних відключень електропостачання пересічні мешканці та представники бізнесу України як ніколи потребують альтернативних джерел електроенергії, щоб підтримувати мінімальний комфорт та забезпечувати можливість роботи офісної техніки та торговельного обладнання. Тут на допомогу приходять міні-електростанції та паливні генератори струму. За допомогою побутового бензинового генератора можна запитати такі необхідні в побуті предмети:

  • побутові лампи потужністю до 250 В
  • ноутбуки та ігрові приставки
  • зарядні пристрої до мобільних телефонів та інших гаджетів
  • невеликий холодильник
  • комп'ютер
  • садовий насос

Паливні генератори розрізняють залежно від виду палива:

  • Бензиновий генератор працює на бензині. Це оптимальний генератор для побутового використання, оскільки має невеликі габарити та доступний за ціною
  • Дизельний генератор працює на дизельному паливі. Дизельні генератори випускаються потужністю до 2000 кВт і використовуються в основному в промислових цілях
  • Газовий генератор працює на природному газі або зрідженому газі (пропан-бутан). Газові генератори відрізняються економічністю та високим експлуатаційним ресурсом, тому дуже потрібні для виробничого та комерційного використання
  • Гібридний або комбінований генератор може працювати на газу або бензині, тому є більш універсальним пристосуванням для виробництва електрики.

Мініелектростанції – генератори нового покоління японського виробника Honda, один із представників нових бензинових генераторів серії EG. 4-тактний двигун з верхнім розташуванням клапанів (OVH) забезпечує високий показник потужності, економну витрату палива та низький рівень шуму.

Компактні побутові електростанції застосовують у будівлях і спорудах, які не мають постійного електроживлення. Рекомендується як резервне або постійне джерело живлення для заміського будинку, дачі, котеджу. Генератор Honda - запорука стабільної та безперервної роботи побутової техніки та електроінструментів.

Мініелектростанції оснащені сталевою міцною конструкцією рам, що забезпечує простоту та зручність в експлуатації. Захист від вібрацій при безперервній роботі Вам гарантовано. Генератори Honda мають такі особливості: захист від короткого замикання, перевантаження, дозаправка олії, індикатор рівня палива. Мініелектростанції Хонда випускаються як у вигляді легких, компактних, малогабаритних валізок, так і у вигляді міцних та сталевих конструкцій.

 ᐉ Бензинові генератори та мініелектростанції від «Арматура»