Фільтрувати
Виробники / Бренди
Потужність, Вт
Продуктивність, max м3/год
Напір, мах м
Об'єм, л
Діаметр
Матеріал корпусу
Площа, м²
Струм max, А
Ціна
грн грн
Фільтр

Оголовки свердловинні

Оголовок для свердловини

Оголовок свердловини хоча і з'явився в продажу відносно недавно, але вже став невід'ємним атрибутом гарної свердловини при монтажі свердловинного насоса.

Для чого потрібен оголовок свердловини?

Відповідь проста: для того, щоб закрити свердловину від потрапляння сміття, підвісити погружной насос і навіть герметизувати свердловину. Оголовки свердловинні виготовляють з чавуну, пластику та металу. Чавунний оголовок витримує більшу вагу, зате пластиковий - дешевший. Сталеві свердловинні оголовки продаються за найнижчими цінами, але мають істотний недолік: вони не герметизують повністю свердловину. Але ж герметизація свердловини, крім захисту її від попадання різного сміття і бруду, дозволяє також в деяких випадках збільшити дебет в результаті утворює розрядження всередині свердловини при роботі насоса.

Оголовки свердловинні для водопровідних систем від виробника

Чим відрізняються герметичний і негерметичний оголовок для свердловини

Негерметичний оголовок просто надівається зверху на обсадних труб, а герметичний фіксується за допомогою гумового кільця- ущільнювача.

З Для чого свердловині оголовок:

Завдяки встановленню оголовка свердловина перекривається від попадання сміття, талого снігу, опадів. На спеціальні кріплення свердловинного оголовка можна закріпити водонапірну трубу. Оголовок створює частковий вакуум в свердловині, знижуючи енерговитрати на підйом води

На що впливає матеріал, з якого виготовлений свердловинний оголовок

оголовок зі сталі або чавуну витримує до 500 кг навантаження, оголовок із пластику - не більше 250 кг навантаження
ᐉ Оголовки свердловинні від «Арматура»