Фільтрувати
Ціна
грн грн
Виробник
Потужність, Вт
Продуктивність, max м3/год
Напір, мах м
Об'єм, л
Температура, °С
Напруга живлення, В
Діаметр
Матеріал корпусу
Застосування
Площа, м²
Кількість відводів
Частина системи фільтрації
Струм max, А
Матеріал робочих колес
Переріз, мм²
Діаметр твердих часток
Фільтр

Насосні станції

Найоптимальніша насосна станція для будинку або для дачі

Ми рекомендуємо звернути пильну увагу на п'ять параметрів насосної станції : матеріал корпусу, обсяг накопичувального бака, натиск, подача і функції вбудованої автоматики. Зупинимося на цьому докладніше.

Насосна станція - купити і не шкодувати про це - загальні рекомендації

  • Матеріал проточної частини насоса. Він буває чавунний або сталевий нержавіючий. Що краще? Скажемо відразу - з нержавійки дорожче. Переваги сталевий насосної станції - довговічність і екологічність для питної води. Станція з чавунним корпусом теоретично тихіше, але на практиці дуже багато залежить від рівня виробника.
  • Насосну станцію для будинку з яким обсягом бака краще купити. Насправді, для плавної роботи насоса досить і 24 л а то і менше. Купуючи насосну установку з баком на 50, 60 або навіть 100 л потрібно розуміти, що корисної води там буде тільки половина об'єму, решта - стиснене повітря. Якщо Вам вистачить стільки для запасу, тоді купуйте насосну станцію з баком побільше.
  • Напір. Ось тут можна взяти і з запасом. Насос повинен бути в змозі не тільки доставити воду в кінцеву необхідну Вам точку, але й створити там потрібний тиск води. Тільки не варто безпосередньо зіставляти натиск і подачу станції з потужністю електродвигуна насоса - ця залежність не лінійна. Двигуни насосів європейських виробників більш енергоефективні, і до того ж китайські виробники часто завищують характеристики своїх насосних станцій.
  • Подача. Головне. Насосна станція не може забезпечити подачу більшої кількості води, ніж дебет (прихід) води в колодязі або свердловині. Як би Ви цього не хотіли. Щоб насосна станція не працювала ривками, не купуйте модель з підвищеним значенням подачі.
  • Автоматика насосної станції. Практично всі станції вмикаються і вимикаються автоматично при водорозборі. А ось захистом від сухого ходу обладнані тільки дорогі моделі. Переплачувати за таку функцію варто при нестабільному, недостатньому надходженні води в свердловину або колодязь.
ᐉ Насосні станції від «Арматура»