Фільтрувати
Виробники / Бренди
Потужність, Вт
Продуктивність, max м3/год
Напір, мах м
Об'єм, л
Напруга живлення, В
Діаметр
Матеріал корпусу
Площа, м²
Струм max, А
Матеріал робочих колес
Ціна
грн грн
Застосування
Частина системи фільтрації
Фільтр

Насосні станції

Найоптимальніша насосна станція для будинку або для дачі

Ми рекомендуємо звернути пильну увагу на п'ять параметрів насосної станції : матеріал корпусу, обсяг накопичувального бака, натиск, подача і функції вбудованої автоматики. Зупинимося на цьому докладніше.

Насосна станція - купити і не шкодувати про це - загальні рекомендації

  • Матеріал проточної частини насоса. Він буває чавунний або сталевий нержавіючий. Що краще? Скажемо відразу - з нержавійки дорожче. Переваги сталевий насосної станції - довговічність і екологічність для питної води. Станція з чавунним корпусом теоретично тихіше, але на практиці дуже багато залежить від рівня виробника.
  • Насосну станцію для будинку з яким обсягом бака краще купити. Насправді для плавної роботи помпи досить і 24л, а то і менше. Купуючи насосну установку з баком на 50, 60 або навіть 100 л потрібно розуміти, що корисної води там буде тільки половина об'єму, решта - стиснене повітря. Якщо Вам вистачить стільки для запасу, тоді купуйте насосну станцію з баком побільше.
  • Напір. Ось тут можна взяти і з запасом. Насос повинен бути в змозі не тільки доставити воду в кінцеву необхідну Вам точку, але й створити там потрібний тиск води. Тільки не варто безпосередньо зіставляти натиск і подачу станції з потужністю електродвигуна насоса - ця залежність не лінійна. Двигуни насосів європейських виробників більш енергоефективні, і до того ж китайські виробники часто завищують характеристики своїх насосних станцій.
  • Подача. Головне. Насосна станція не може забезпечити подачу більшої кількості води, ніж дебет (прихід) води в колодязі або свердловині. Як би Ви цього не хотіли. Щоб насосна станція не працювала ривками, не купуйте модель з підвищеним значенням подачі.
  • Автоматика насосної станції. Практично всі станції вмикаються і вимикаються автоматично при водорозборі. А ось захистом від сухого ходу обладнані тільки дорогі моделі. Переплачувати за таку функцію варто при нестабільному, недостатньому надходженні води в свердловину або колодязь.
ᐉ Насосні станції від «Арматура»