Фільтрувати
Ціна
грн грн
Виробник
Потужність, Вт
Продуктивність, max м3/год
Напір, мах м
Об'єм, л
Температура, °С
Діаметр
Матеріал корпусу
Різьба
Вид
Площа, м²
Кількість відводів
Струм max, А
Переріз, мм²
Діаметр твердих часток
Фільтр

Фітинги латунь, чавун

Як купити латунні різьбові фітинги

Різьбові фітінги , тобто деталі, що з'єднують труби, на перший погляд, купити легко. І купити латунні фітинги , наприклад, не складе труднощів. Це якщо не знати статистики. А наша статистика говорить, що переважна кількість витоків води з трубопроводів відбувається з двох причин: порушення герметичності з'єднання фітінг-труба або руйнування самого фітинга.

Можна сказати, що місця з'єднання труб за допомогою різьбових латунних фітингів або різьбових чавунних, є найнебезпечнішими з точки зору надійності трубопроводів. Хороші різьбові латунні фітинги коштують досить дорого. Але вони дозволяють змонтувати з'єднання з трубою щільно і надійно, а застосовувана високоякісна латунь надовго збереже свої еластичні властивості.

Купуючи дешеві фітинги, варто задуматися, на чому заощадив виробник. Найчастіше економлять на матеріалі і виробничому обладнанні. Пояснимо. У латунних фітингах зниження вмісту міді в сплаві призводить до істотного зниження вартості виробу. Але такі дешеві фітинги втрачають свою еластичність і надійність, вони просто тріскаються від найменшої навантаження або руйнуються з часом. На якому обладнанні проведений фітінг, теж має велике значення.

Вироблений на сучасному верстаті різьбовій фітінг має мінімальні відхилення розмірів, тому він добре, щільно прилягає і ущільнюється. На старому розбовтаному обладнанні - самі розумієте ...

ᐉ Фітинги латунь, чавун від «Арматура»