Фільтрувати
Виробники / Бренди
Потужність, Вт
Продуктивність, max м3/год
Напір, мах м
Об'єм, л
Площа, м²
Струм max, А
Ціна
грн грн
Застосування
Фільтр

Пісковловлювачі

Пісковловлювач - що це таке?

Пісковловлювач – спеціальний пристрій для того, щоб відфільтрувати стічні води від піску, сміття та бруду, щоб не забивалася каналізація. Конструктивно пісковловлювач являє собою пластиковий ящик з кришкою та отворами для вливання брудної води та зливу очищеної води в трубу водовідведення. Усередині немає двигуна, робота з очищення води відбувається за принципом гравітації. Важкі фракції піску та бруду опускаються на дно резервуара та накопичуються. Очищена вода зливається в стічній системі.

Пісковловлювачі виготовляються різної форми, розмірів та комплектації для різного застосування. Наприклад, для підлогомийних машин або під кухонні мийки пропонуються пісковловлювачі зі спеціальним мішком-сіткою (фільт-пакет), в якому утримується сміття.

Навіщо потрібен пісковловлювач?

Завдання пісковловлювача — затримати сміття та бруд, які знаходяться у стічній воді. Забруднена великим сміттям вода швидко забиває каналізаційну трубу або розподільну криницю. Очищення цих споруд — справа складна та досить неприємна. Тому і був придуманий пісковловлювач — щоб каналізація працювала як годинник.

Пісковловлювач, або як його ще називають — пісколовка, при своїй простоті дуже ефективний. Встановлюється цей пластиковий контейнер у місці скидання брудної води безпосередньо перед трубою, яка підходить до каналізаційного стоку. Побутова пісколовка ставиться під раковину або мийку, промислова - в системі збору сміття зі стічних каналів.

Пісковловлювачі оснащені спеціальним гідрозатвором, виготовлені із міцного ударостійкого пластику, мають довгий термін служби та повністю відповідають усім технічним умовам нормативної бази України. Простий і ефективний пісковловлювач не тільки коштує недорого, але й не потребує витрат електроенергії.

ᐉ Пісковловлювачі від «Арматура»